Подяка отримана, продовжуємо працювати

27/06/2015

Юрий Боровий: "В моєму лиці подяку отримали всі активісти Асоціації, які на місцях забезпечують і контролюють дотримання прав і свобод наркоспоживачів".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 червня 2015 року в Києві пройшло засідння Громадської Ради при ДСКН, присвячене Дню боротьби з незааконним обігом наркотиків. На засіданні обговорювали здобутки та напрацювання ДСКН в реалізації Державного плану наркостратегії в Україні до 2020 року.
В якостиі гостей були присутні Мірзахід Султанов, Князевич В,, Ярий В. та інші. В,о. голови ДСКН Дзісяк О.П. наголосив, що без Громадської Ради багато документів, які зараз регулюють легальний наркообіг, взагалі не було у тому вигляді, як сьогодні.,
Наприкінці засідання  були нагороджені грамотами та подяками члени ГР, які брали активну участь в розробці та лобіюванні нормативних документів з наркополітики.

Вважаю, що в моєму лиці подяку отримали всі активісти Асоціації, які на місцях забезпечують і контролюють дотримання прав і свобод наркоспоживачів.

 

На сегодня ДСКН работет в прежнем формате. Приоритет работы - развитие промышленного мако- и коноплеводства в Украине, развитие научно-фармацевтической базы, а также адекватная паллиативная и наркологическая помощь всем, кому она необходима.
Коорд.Совет проектирует и создет именно ДСКН для контроля выполнения и координации Нац. план по наркостратегии до 2020. http://www.narko.gov.ua/

P.S. Небольшая новость: приказ МОЗ № 11 наконец отменяется и отмена на данный момент юстируется. Это поможет запустить работу Постановы КМ № 333, которая из-за несоответствия нормативных приказов МОЗ не работала.

 

 

Член Правления АСТАУ

 

Юрий Боровой

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Ваш комментарий будет виден только после просмотра администратором
Комментарии отсутствуют
Имя *
E-mail (не будет виден в комментарии):