Подавайтесь писать заявку в Глобальный Фонд

01/12/2016

В связи с тем, что Украина получила возможность подать новую заявку на финансирование в Глобальный Фонд на период 2018-2020, прямо сейчас в Национальном Совете по вопросам противодействия ТБ и ВИЧ/СПИД (Нацрада) формируется Группа по Разработке Заявки (ГРЗ).
http://www.moz.gov.ua/ua/portal/tha_an_20161129_01.html

Сам Глобальный Фонд уделяет чрезвычайное внимание вопросам сообществ, прав и гендера, особенно в части вовлечения представителей ключевых сообществ в процесс написания заявок и вообще так называемого "странового диалога",  таким образом у нашего представителя/кандидата есть хорошие шансы.
Так как крайний срок подачи кандидатов - 9 декабря, нам нужно оперативно выдвинуть/выбрать кандидатуру/ры, чтобы люди успели еще заполнить анкету и мотивационное письмо.
Это очень серьезный уровень, и в плане отстаивания наших интересов и нужд в заявке, и вообще саморазвития!
Ну что? Ничего для нас без нас?

Міністерство охорони здоров'я України на виконання функції секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада) інформує про збір пропозицій щодо кандидатур для участі в роботі Групи з розробки запиту України на фінансування програм з туберкульозу та ВІЛ до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – ГРЗ).

Збір пропозицій розпочато за результатами місії Глобального фонду для боротьби за СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний фонд), яку було здійснено у жовтні поточного року. У ході місії представниками Глобального фонду було поінформовано, що Україна є однією з країн Східної Європи, яка може претендувати на отримання гранту Глобального фонду на наступний трирічний період по завершенню фінансування діючих програм Глобального фонду в Україні. За інформацією, яку розміщено на офіційному сайті Глобального фонду, введено новий цикл фінансування на 2017-2018 роки, також визначено терміни подачі запитів на фінансування, відповідно до яких запит від України може бути подано 21 травня 2017 року.

Враховуючи це, за ініціативи МОЗ України проведено робочі зустрічі в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун, представників МОЗ України, а також Основних реципієнтів діючих грантів Глобального фонду та Комісії з нагляду Національної ради. За результатами робочих зустрічей запропоновано:

 

– Розпочати збір пропозицій до персонального складу ГРЗ.

 

– Визначити граничну чисельність персонального складу ГРЗ для її ефективного функціонування у складі не більше 15 осіб.

 

– Секретаріату Національної ради та Комісії з нагляду Національної ради здійснити збір пропозицій щодо кандидатур до персонального складу ГРЗ, відбір кандидатів відповідно до фахового досвіду, а також сформувати проект персонального складу ГРЗ для подання на затвердження Національною радою.

 

– Розробити Положення та графік роботи ГРЗ.

 

– Проект Персонального складу, Положення та графіку роботи ГРЗ подати на затвердження на черговому засіданні Національної ради, проведення якого попередньо заплановано на грудень 2016 року.

Враховуючи зазначене просимо надати пропозиції щодо кандидатур до складу ГРЗ (заповнена анкета, форма якої додається, та мотиваційний лист кандидата) до 9 грудня 2016 року на електрону адресу Секретаріату Національної ради: koroeva@moz.gov.ua.

Контактна особа: Короєва Ірина Миколаївна, тел.:066-086-50-66.P.S. Не путать с процессом выдвижения кандидатов от ЛУН в саму Нацраду, по этому вопросу, я напишу отдельно в дополнении к письму Паши Куцева.

 

 

Anton Basenko
Alliance for Public Health, SPO: International Programs
Communities Delegation to the Board of The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria, Member
International Network of People who Use Drugs (INPUD), Board member
Eurasian Network of People who Use Drugs, member
skype: basenko.ua
e-mail: esplus@ukr.net

Ваш комментарий будет виден только после просмотра администратором
Комментарии отсутствуют
Имя *
E-mail (не будет виден в комментарии):