«Координація спільних зусиль служби СНІДу та наркологічної служби з розширення доступу до замісної п

20/04/2012

Начальникам обласних управлінь охорони здоров`я забезпечити поширення практики отримання пацієнтами препарату ЗПТ шляхом рецептурної видачі в аптечних закладах.

5 квітня 2012 року відбулася робоча наради «Координація спільних зусиль служби СНІДу та наркологічної служби з розширення доступу до замісної підтримувальної терапії».

 

 

Фахівці в галузі наркології, інфекціоних захворювань, організації надання медичних послуг визначили напрямки для подальшої скоординованої діяльності:

 

УХВАЛИЛИ:

  1. 1.      За сприяння ДСКН провести експеримент щодо створення сайтів ЗПТ в декількох пілотних регіонах з максимально розвинутим спектром послуг для пацієнтів ЗПТ (медичних, соціальних та психологічних).
  2. 2.      ДУ «Український центр СНІДу МОЗ України» спільно з партнерами ЗПТ за координації Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та соціально небезпечних захворювань розробити пропозиції щодо удосконалення системи державного моніторингу програм замісної підтримувальної терапії в Україні.
  3. 3.      ДУ «Український центр СНІДу МОЗ України» спільно з партнерами ЗПТ за координації Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та соціально небезпечних захворювань розробити пропозиції та сприяти затвердженню порядку впровадження бази даних пацієнтів замісної підтримувальної терапії в Україні.

 Полній текст протокола - protokol_rn_zpt_05_04_12.doc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ваш комментарий будет виден только после просмотра администратором
Комментарии отсутствуют
Имя *
E-mail (не будет виден в комментарии):