Активисты ЗПТ Украины присоединились к Support dont punish

27/06/2016
Свою поддержку Глобальной кампании за гуманизацию наркополитики выразили активисты ЛУН и ЗПТ Киева, Кировограда, Харькова, Запорожья, Ивано-Франковска
комментариев: 5   подробнее
22/12/2015

круглый стол-диалог для сообщества и партнёров

24 декабря 2015 года
комментариев: 5   подробнее
19/07/2015

21 июля - Международный День памяти жертв войны с наркотиками

21 июля - Международный день памяти жерт войны с наркотиками (war on drugs) Жертвы войны с наркотиками - это люди, которые были убиты, осуждены, подвержены пыткам, умерли от отказа в медпомощи или отсутствия доступа к ней, передозировок, болезней связанных с употреблением наркотиков и пр. Это люди, которые пострадали и умерли из-за того, что имели медицинскую проблему, с которой борются, как с преступлением....
комментариев: 8   подробнее
02/07/2015

Петиція за формування місцевої політики щодо наркотиків

Підтримати людей, які мають проблему залежності від наркотиків та є мешканцями Кіровоградської області, в їх прагненні змінити свою поведінку та отримати належні умови для лікування у програмі замісної підтримувальної терапії - можна підписавши петицію на Голову Кіровоградської обласної державної адміністрації пана Сергія Кузьменка. Петиція просить сприяння Кіровоградської ОДА у виділенні коштів місцевого фінансування на лікувальну програму для наркозалежних та контролю вирішення проблеми відсутності вільних курсів лікування для наркозалежних, що бажать лікуватись у програмі замісної терапії.
комментариев: 5   подробнее
26/06/2015

Наркополітика – війна або мир?

«Наркополітика – війна або мир?» - назва акції, що проводиться в Кіровограді вже другий рік поспіль в рамках Глобальної кампанії «Support. Don’t punish» (Підтримати. Не карати), в Міжнародний день проти зловживання наркотичними засобами та їх незаконного обігу а також Міжнародного дня захисту жертв катувань.
комментариев: 8   подробнее
25/06/2015

Война с наркотиками проиграна. Помянем её жертв…

Что такое наркополитика страны и почему она важна?
комментариев: 0   подробнее
19/02/2015

Стаціонар на дому для пацієнтів ЗПТ або " хождение по мукам"?!

Незважаючи на те, що програма замісної підтримувальної терапії в Україні реалізується вже понад 10 років - не у всіх областях та населенних пунктах, де проводиться ЗПТ - пацієнти мають доступ до лікування в умовах стаціонарів на дому, незважаючи на те, що мають вкрай важкий стан та обмежені фізично щоденно відвідувати лікарню.
комментариев: 5   подробнее
30/06/2014

Війна з наркотиками – вбиває!

Активісти Евразійської мережі людей, що вживають наркотики (ENPUD) спільно з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» зібрались біля будівлі Кабінету Міністрів України на вуличну акцію «Війна з наркотиками вбиває!», у місті Київ, 26 червня 2014 року, о 12.00, щоб висловити свій протест проти жорсткої наркополітики держави та вимагати від уряду України конкретних дій щодо дотримання засад та положень нової наркостратегії України, схваленої 28 серпня 2013 року.
комментариев: 0   подробнее
30/06/2014

порятунок пацієнтів-біженців з Криму та Донбасу

Завдяки гуманітарному проекту, що розпочався у травні 2014 року, сьогодні у профільних лікувальних закладах Києва, Дніпропетровська, Сум та Кіровограду вже забезпечено продовження лікування ЗПТ для 80 пацієнтів: 57- з Криму, 23 - з Донецької області. Найближчим часом, через загострення ситуації на Донбасі, очікуємо прийняти ще два десятки пацієнтів-біженців з районів проведення АТО. Окрім ліків, пацієнти на період адаптації забезпечуються житлом, харчуванням та необхідним соціальним супроводом
комментариев: 6   подробнее
20/06/2014

SUPPORT. DON'T PUNISH in Ukraine

26 июня 2014 года активисты Евразийской сети людей употребляющих наркотики (ЕСЛУН) будут проводить уличную акцию в Киеве в рамках международной кампании SUPPORT. DON'T PUNISH "Война с наркотиками убивает!"
комментариев: 8   подробнее
Страницы:<< <  123456> >>